ZborovskáAlešova
Header image
Přijďte k nám studovat technické obory
do moderního centra odborného vzdělávání
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
Den otevřených dveří Tisk Email

VIDEO ke zhlédnutí

Stáhněte si leták

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří, který pořádáme ve středu 4. prosince 2019 od 12:00 do 17:00 hodin a 15. ledna 2020 od 14:00 do 17:00 hodin.

Místo konání:

  • Alešova 1723, Turnov - prezentace oborů: studijní obory - Strojírenství, učební obory – Jemný mechanik (optik), Strojní mechanik, Obráběč kovů, Nástrojař, Kuchař – číšník, Pivovarník – Sladovník
  • Zborovská 519, Turnov - prezentace oborů: studijní obory – Obchodní akademie, Hotelnictví, Cestovní ruch
  • 28. října 584, Turnov - Domov mládeže

Těšíme se na Vaši účast.

S pozdravem

Ing. Eva Antošová
Ředitelka školy

 
Školní kolo soutěže maturitních oborů v anglickém jazyce Tisk Email

Dne 10. 1. 2020 proběhlo školní kolo soutěže v angličtině pro žáky maturitních oborů. Ve dvou kategoriích soupeřilo celkem 36 žáků.

Po náročné zkoušce z poslechu a jazykovém testu (úroveň B1 pro 1. ročníky a B2 pro 2. a 3. ročníky) se do finále probojovalo v každé kategorii šest nejlepších, kteří prokázali své dovednosti v konverzaci. Hodnotilo se uspořádání myšlenek, slovní zásoba, pohotovost, plynulost a dodržování gramatických zásad. Letošní finalisté si vedli opravdu skvěle a se svými výkony mohou být spokojeni.

Celý článek...
 
Soutěž „Mladý cestovatel“ Tisk Email

Ve středu 18. prosince 2019 se v budov ě Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy v Turnově, v aule školy ve Zborovské ulici, uskutečnil již 7. ročník soutěže „Mladý cestovatel“.  Celkem 12 týmů dvoučlenných družstev ze základních škol z Turnova, Liberce, Semil a Železného Brodu soutěžilo ve dvou disciplínách.

Celý článek...
 
Historie a současnost českého lázeňství Tisk Email

Je úterý 3. prosince 2019 a právě začíná námi připravovaná exkurze na téma „Historie a současnost českého lázeňství“. V sedm hodin ráno se schází žáci tříd 3OA, 3CR, 2CR a 4CR v hale naší školy a my, organizátoři, pilujeme poslední maličkosti. Uvědomujeme si, že akce do dnešního dne plánovaná pouze teoreticky se začíná stávat realitou.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
   Copyright © 2014 OHS Turnov. Všechna práva vyhrazena.  IT business, dodavatel IT řešení pro region Český ráj a okolí