ZborovskáAlešova
Header image
  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
Běh číšníků 2019 Tisk Email

Ve středu 25. září panoval na Obchodní akademii a Hotelové škole ve Zborovské ulici čilý ruch. Probíhal třetí ročník soutěže "Běh číšníků".

Letos se zúčastnilo 35 družstev z turnovských ZŠ, Jenišovické ZŠ a samozřejmě naší školy, včetně tří družstev z řad pedagogů.

O úspěchu v soutěži tříčlenných družstev rozhodovaly nejen rychlé nohy, ale také obratné ruce, v nichž museli členové týmu dopravit do cíle podnos s kelímkem plným limonády. Součástí soutěže byl i drobný úkol z matematiky.

Studenti, pedagogové i hosté vzhlíželi k obloze s nadějí, že počasí se umoudří a účastníky třetího ročníku obnoveného Běhu číšníků přestane skrápět déšť. Nebeské ventily se sice neuzavřely, ale bojovnost a dobrou náladu soutěžících i jejich podpůrných týmů to nijak neovlivnilo.

Za vydatného povzbuzování svých fanoušků nakonec čest pořádající školy obhájili a první dvě místa si rozdělili studenti 3. ročníku oboru Strojírenství a letošní nováčci – studenti 1. ročníku oboru Hotelnictví. Třetí příčku získali žáci ze ZŠ v ulici 28. října.

Všem zúčastněným pořadatelé děkují za vytvoření skvělé atmosmosféry a těší se na společné setkání při dalších akcích.

 
   Copyright © 2014 OHS Turnov. Všechna práva vyhrazena.  IT business, dodavatel IT řešení pro region Český ráj a okolí