ZborovskáAlešova
Header image
Exkurze s názvem Angličtina trochu jinak Tisk Email

Ve středu 17.2.2010 jsme pro žáky 3. ročníků připravily ex kurzi s názvem Angličtina trochu jinak. Již podle názvu lze poznat, že hlavním tématem byla angličtina. Hned v úvodu se žáci dozvěděli zajímavé informace o jednotlivých variantách angličtiny, také o společenství národů nebo studiu ve Velké Británii.

Po příjezdu do Prahy jsme se rozdělili na dvě skupiny, z nichž jedna navštívila Oxford University Press s oponentkou akce Evou Špínovou . Tam jsme se dozvěděli informace  o vzniku organizace a vývoji nových studijních materiálů. Každý dostal malý dárek v podobě anglické knihy. Druhá skupina se s garantkou akce Kamilou Panuškovou přesunula do organizace British Council, kde jsme zjistili informace o mezinárodně uznávaných zkouškách a také jsme si zahráli pár interaktivních her. Naší poslední zastávkou byla Anglo-americká VŠ. Zde se naši žáci zúčastnili ukázkové hodiny s americkým lektorem.
Přínosem bylo i to, že ve všech institucích probíhala komunikace pouze v angličtině. Domníváme se, že se exkurze líbila a tímto bychom chtěly všem účastníkům poděkovat.
 
Lucie Brendlová, Eva Ficková
Maturantky H4B
 
   Copyright © 2014 OHS Turnov. Všechna práva vyhrazena.  IT business, dodavatel IT řešení pro region Český ráj a okolí