ZborovskáAlešova
Header image
Úspěch v celostátním kole soutěže Cestou do parlamentu Tisk Email

Ve středu 2. června proběhlo v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky  celostátní finále debatní soutěže o aktuálních společenských a politických tématech Cestou do parlamentu.

Naši školu reprezentoval tým ze třídy A2  ve složení: Pavla Hochmanová, Jiří Dědeček, Adéla Lišková, Filip Šolc, Denisa Bobková, Michaela Libenská, Andrea Holcová, Martina Mandová, Dominika Kadlecová, Alena Vaňátková, Martina Kalousová a Radim Štícha.
 
V konkurenci dalších družstev náš tým obstál velmi dobře a prokázal, že patří mezi čtyři nejlepší v České republice. Jiří Dědeček ze třídy A2 zvítězil v individuální soutěži o nejlepšího debatéra celostátního finále.
 
Gratulujeme!
 
   Copyright © 2014 OHS Turnov. Všechna práva vyhrazena.  IT business, dodavatel IT řešení pro region Český ráj a okolí