ZborovskáAlešova
Header image
Těšíme se na asistentku z USA Tisk Email

Ve školním roce 2018/2019 bude na Obchodní akademii, Hotelové škole a Sřední odborné škole v Turnově působit Georgia Grace Keller Edwards (22), absolventka bakalářského studia mezinárodních vztahů na prestižní americké Middlebury College ve státě Vermont.  

Ze 170 škol, které požádaly o přidělení lektora prostřednictvím Fulbrightova Programu asistentů ve výuce angličtiny, bylo 32 úspěšných. Velmi nás těší, že naše škola je mezi nimi. Náklady na působení americké asistentky u nás plně pokryje stipendium přidělené programem.

Asistentka by u nás ráda rozšířila svoje pedagogické dovednosti pod vedením zkušených učitelů angličtiny. Bude působit především ve 3. a 4. ročnících maturitních oborů, kde pomůže žákům s přípravou na maturitní zkoušky. Pro všechny zájemce z řad žáků školy pak nabídne odpolední „English Club“, kde se bude konverzovat o aktuálních tématech.

Věříme, že společně strávený školní rok bude přínosný jak pro americkou asistentku, tak pro   naše žáky i vyučující, kteří tak procvičí svou angličtinu s rodilou mluvčí.

PhDr. Eva Špínová 

 
   Copyright © 2014 OHS Turnov. Všechna práva vyhrazena.  IT business, dodavatel IT řešení pro region Český ráj a okolí