ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Obchodní akademie, Hotelová škola
a Střední odborná škola, Turnov

Dne 10. března 2022 se čtyři studenti třídy 2H, jmenovitě Aneta Süsserová, Natálie Vojtíšková, Nikola Papayová a Patrik Papay, zúčastnili pěkné akce na Integrované střední škole v Mladé Boleslavi pod názvem KARMELSKÉ SLAVNOSTI 2022.

Přestože se na naší škole nevěnujeme oborům pekař, cukrář, tito odvážní mladí lidé se pustili do přípravy SWEET BARU, pečení velikonočních MUFFINů a pečení chlebů s doplňkem zeleniny. Ačkoliv jsme nesbírali přímo medaile, umístění ve stříbrných a bronzových pásmech udělalo velikou radost a motivovalo pro další ročník.

Za naši školu, kterou tito žáci vzorně reprezentovali, moc děkuje Jana Sudková.

2022 03 14 Karmeli

Upravit nastavení cookies