ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Obchodní akademie, Hotelová škola
a Střední odborná škola, Turnov

Dne 20. 12. 2022 proběhlo v příjemné předvánoční atmosféře školní kolo soutěže žáků maturitních oborů v angličtině. Ve dvou kategoriích soupeřilo celkem 40 účastníků.

Po náročné zkoušce z poslechu a jazykovém testu (úroveň B1 pro 1. ročníky a B2 – C1 pro 2. a 3. ročníky) se do finále probojovalo v každé kategorii pět nejlepších, kteří prokázali své dovednosti v konverzaci.

Hodnotilo se uspořádání myšlenek, slovní zásoba, pohotovost, plynulost a dodržování gramatických pravidel. Letošní finalisté si vedli opravdu skvěle a se svými výkony mohou být spokojeni.

A kdo se radoval ze stupňů vítězů? V kategorii 1. ročníků vybojovala pomyslné zlato Žofie Blažková ze třídy 1CR, 2. místo obsadila Apolena Vladyková ze 2H a 3. místo Jiří Blaho ze třídy 1S. V kategorii 2. a 3. ročníků zvítězil Adam Winkler ze třídy 3OA, 2. místo patří Michaele Hnídkové ze třídy 3CR a 3. místo obsadil David Vácha ze třídy 3H.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům gratulujeme. Jejich nadšení pro angličtinu a chuť dále rozvíjet své jazykové dovednosti nás opravdu těší.

Adam Winkler bude naši školu reprezentovat v okresním kole soutěže. Přejeme mu hodně štěstí!

PhDr. Eva Špínová a Ing. Dita Chuchmová

2022 12 20 soutez AJ

Upravit nastavení cookies