ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Obchodní akademie, Hotelová škola
a Střední odborná škola, Turnov

V předvánočním období ve středu 21.12. uspořádal Spolek absolventů a přátel školy společně se školou (OHS Turnov) a za sponzorství firmy AMIX Turnov Sportovní den. V dopoledních hodinách se uskutečnil mezioborový turnaj dívek v přehazované, který vyhrálo družstvo studentek oboru Hotelnictví, a mezioborový turnaj ve futsalu pro chlapce, v němž zvítězili studenti oboru Cestovní ruch.

Odpoledne patřilo volejbalovému zápasu družstva učitelů a absolventů s družstvem studentů ze Zborovské ulice. Následoval futsalový turnaj, v němž se za vydatné divácké podpory utkala družstva studentů z Alešovy ulice, ze Zborovské ulice a družstvo absolventů, které zvítězilo. Nejlepším hráčem byl vyhlášen absolvent Martin Ježek. Výkony posuzovali rozhodčí Milan Lábek a Milan Fukal. S organizací vydatně pomáhali studentky Michaela Hnídková a Barbora Švecová (třída 3CR) a studenti Mathias Wambach a Matěj Skřivánek (třída 4CR).

Jsme velice rádi, že se Sportovního dne zúčastnili a aktivně se do jeho průběhu zapojili absolventky a absolventi OAHŠ Eliška Běliková, Aleš Dědeček, Jakub Hajn, Martin Ježek, Tomáš Bárta, Jan Fremr, Tomáš Špinka, Tomáš Pecka, Vít Čermák, Petr Řezáč, Michal Brož, Josef Šikola a Jaroslav Kříž.

K vyhodnocení Sportovního dne a předání cen došlo následující den ve čtvrtek 22.12. v aule školy ve Zborovské ulici. Příjemnou předvánoční atmosféru navodilo společné zpívání koled v doprovodu studentské kapely pod vedením Pavla Matouška, absolventa OAHŠ a současného pedagoga školy.

2022 12 Sportovni den

Upravit nastavení cookies