ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Obchodní akademie, Hotelová škola
a Střední odborná škola, Turnov

Dne 14. 9. 2023 se žáci tříd A2 a 2H v roli komparzistů zúčastnili natáčení zábavného pořadu Zázraky přírody, tentokrát na téma humor.

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen kladli svým hostům záludné otázky. A jelikož v roli soutěžících vystoupili zpěvačka a automobilová závodnice Olga Lounová, sportovní kouč Marian Jelínek, biatlonista Ondřej Moravec a sportovní komentátor a moderátor Petr Svěcený, diváci si užili i spoustu vtipných historek.

Režisér Adam Rezek usiluje o vytvoření pořadu, který divákům přibližuje přírodu a vědu zábavnou formou, což se daří mimo jiné prostřednictvím originálních nápadů a vskutku unikátních záběrů. Publikum má možnost nahlédnout do zákulisí přípravy, zažít neformální vztahy ve studiu a přirozenou autoritu režiséra.

Přestože natáčení probíhalo v přátelské atmosféře a vše šlo hladce, několikahodinové sezení a plnění pokynů bylo náročné. Po ukončení se zájemci mohli vyfotografovat s aktéry pořadu. Následovala už jen pochvala našich žáků za bezproblémovou spolupráci od realizačního týmu a stokorunová odměna za roli komparzistů.

Pořad se bude vysílat zhruba za dva měsíce na ČT1 v obvyklou dobu, tedy v sobotu po 20. hodině. Určitě se na něj podívejte!

PhDr. Eva Špínová a Mgr. Kateřina Řezníková

2023 09 14 zazraky prirody

Upravit nastavení cookies