ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Generator

Obchodní akademie, Hotelová škola
a Střední odborná škola, Turnov

Páteční večer 3. listopadu 2023 se nesl ve veselém duchu už od samého začátku. Umožnilo to i vybrané místo – hasičárna na Daliměřicích, protože prostor byl velmi neformální a příjemný. Studentky připravily výborné pohoštění, nechyběl ani domácí dort a další dobroty. Společně se studenty vyzdobili místnost a zajistili také hudební produkci, aby se mohlo „řádit“ na parketu.

Vrcholem večera bylo samozřejmě připínání stužek. Ke správnému pasování na maturanta patří „meč“, tím se pro tento akt stala kouzelná stužkovací hůlka zakončená mapkou České republiky. K pasování na maturanta však nepřistupovali jmenovaní studenti, ale Sněhurka, letuška, nevěsta, automechanik, voják, myslivec, elf, Kleopatra, anestezioložka, kovbojka, opravář či Bořek stavitel a mnoho dalších postav, protože maturanti originálně naplnili téma stužkovacího večírku – převlek podle prvního písmene křestního jména. Pozadu nezůstali ani vyučující, jelikož se proměnili v doktorku, rýži, oves, ječmen, mouku, vodáka, zubaře či piráta.

Společně jsme se zasmáli při poznávání maturantů z fotek z dětství a následně i při tanci. Kdo nechtěl tančit, mohl konverzovat a konzumovat připravené pohoštění. Večer nás přesvědčil o tom, že jsme spolu rádi a že chceme udělat všechno pro zvládnutí maturity.

Zařaďte tedy správnou rychlost, ať se dostanete do vyhlíženého cíle všichni najednou.

Marcela Jeníčková, třídní učitelka

2023 11 03 stuzkac 4CR

Upravit nastavení cookies