Obchodní akademie, Hotelová škola
a Střední odborná škola, Turnov

08. 09. 2021 Novinky

Dne 6. září 2021 jsme uskutečnili exkurzi do chmelařské farmy v obci Okna u Polep na Litoměřicku, která se zabývá pěstováním chmelu.  Farma pěstuje chmel pro náš regionální pivovar ve Svijanech, kde probíhá praktická výuka žáků našeho učebního oboru „pivovarník, sladovník“.

09. 08. 2021 Novinky

Poslední páteční den školního roku jsme se chtěli ještě trochu pobavit, setkat se všemi ročníky studijních oborů v budově školy na Zborovské ulici. Školním rozhlasem jsme vyhlásili akci Jerusalema challenge.

21. 01. 2021 Novinky

Absolventi naší školy pracují v řadě velkých i menších firem. Je pěkné, když se k nám donesou informace, jak se jim daří. Kliknutím zde si můžete přečíst příspěvek našich dvou absolventů do podnikového časopisu firmy Kamax, s. r. o.

26. 05. 2021 Novinky

Významného úspěchu v letošním ročníku soutěže Středoškolská odborná činnost dosáhl student 3. ročníku oboru Cestovní ruch Martin Podzimek. S pozoruhodným badatelským úsilím a s obdivuhodnou schopností interpretace historických pramenů vytvořil odborné dílo, které by obstálo i ve srovnání s pracemi vysokoškolských studentů.

05. 01. 2021 Novinky

Významný úspěch v celostátní literární soutěži získala žákyně 2. ročníku oboru optik Eliška Volfová, která obsadila 1. místo v  jedné ze čtyř vyhlášených kategorií se svou esejí na téma: „Jak by mohla vypadat virtuální střední škola budoucnosti? Chtěli byste ji studovat?“